Človek, Cesta, Zmysel...

"Kráčam po hrane, pozerám sa dopredu a cieľ? Ten je všade..."

About us

Vitajte na mojej stránke!

Vitajte v mojom svete.

Nebáť sa hľadať ďalšie cesty

Nech by viedli kamkoľvek.

Fotografia, hudba, film, tanec...mnoho ďaľších druhov umenia.To sú oblasti, ktoré ma vzrušovali už od detstva. Už si presne nepamätám kedy som vlastne začal skúšať zachytávať krásu, podivnosti a zaujímavosti života okolo nás mojimi ušami a očami. Je to pre mňa potešenie a zároveň vzrušujúci pocit, môcť Vás pozvať do sveta mojich snov a predstáv. Môžete si pozrieť a vypočuť ukážky mojich prác.

Som šťastný, že vás môžem previesť krátkou cestou pomedzi krásami prírody, miest, žien...Vypočujte si hudbu zo sveta, kam sa často zatúlam.

Nechajte sa viesť svetlom svojho srdca.

 
Citation Každý koncert je oslava hudby a priateľstva. Je to ako loď, na ktorej sú ľudia, z ktorých každého potrebuješ.
Z rozhovoru pre Nový Populár

 

Tramontana

open orchestra

Združenie Tramontana je skupina nezávislých hudobných aktivistov, hráčov, študentov hudobných škôl, ktorý sa spontánne zapájajú do rôznych hudobných projektov, nahrávaní, koncertov. Počet členov nieje stabilizovaný a noví členovia sú vždy vítaní.

Združenie zväčša študentov hudobnej školy v Banskej Štiavnici. Projekty na ktorých spolupracujeme býva zväčša fúziou vlastných kompozícií a skladieb ku ktorým si všetci časom vytvorili vzťah. Koncerty skupiny sa vyznačujú silnou melodikou, čistým zvukom, akustikou, nádychom tajomna. Zostava hráčou sa postupne mení podľa charakterov vystúpenia.

 

Tri Prasiatka

animal rock band

Skupina štyroch aktývnych muzikantov, skvelých ľudí a priateľov, ktorých spája radosť z hudby, nekonfliktnosť, obrovská muzikalita, adrenalín a priateľstvo. Vitajte vo svete gitár, lámp, strhujúcej rytmiky a melodického basu. Vitajte u Troch Prasiatok! KROCH!

Kapela v ktorej sa zišli kľúčoví hráči banskoštiavnických skupín Padlášový výber, KVK, Tramontana. Každý z hráčov dáva do hudby kus srdca, hráčskych skúseností a energie. Skladby vznikajú spontanne, často priamo na pódiu. Rôzne štýlové orientácie sa prelínajú od rocku, jazzu až ku klasickému repertoáru.Pre kapelu je dôležitý kontakt s publikom

Guitar Trio

akustické gitarové trio

Moji dvaja študenti - Karolína Rumanová a Jozef Sivák (obaja skvelí inštrumentalisti ) spolupracujú so mnou na projekte akustickej fúzie flamenca, rocku, blues a world music. Na koncerty si pozývame priateľov s ktorými vytvárame rozličné príbehy v unplugged šate.